SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
4 014 310 Kč
(121 646 Kč / m²)
Prodej
2+1
33 m²
Miła, Warszawa

místnosti2+1
plocha33 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie blisko Starego Miasta | ul. Miła | 33 m² Na sprzedaż stylowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33 m², położone ...

Parametry

Vygenerováno z AI

Přirozené světloVýhledOtevřený obývací prostorSamostatné wc

Podlaží:
9. podlaží z 9
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Miła, Warszawa
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

HOME - estate

Marta Wolny