SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
4 351 317 Kč
(80 580 Kč / m²)
Prodej
3+1
54 m²
Pabla Nerudy, Warszawa

místnosti3+1
plocha54 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 4 piętrze w wysokim budynku z lat 70-tych zlokalizowane na Bielanach - Chomiczówka. Blok po remoncie, zadbane klat...

Podlaží:
4. podlaží z 12
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Pabla Nerudy, Warszawa
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

LECH NIERUCHOMOŚCI

Renata Snarska