SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
11 679 851 Kč
(68 705 Kč / m²)
Prodej
Atypický
170 m²
Zaciszańska, Warszawa

místnostiAtypický
plocha170 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Mieszkanie II poziomowe zlokalizowane na Targówku/Zacisze Budynek z cegły z lat 90-tych. Luksusowy i przestronny apartament. Duże, ustawne pokoje. Wys...

Podlaží:
3. podlaží z 4
Stáří nabídky: 9 dní
Aktualizováno: 9 dní

Lokalita

Zaciszańska, Warszawa
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

LECH NIERUCHOMOŚCI

Renata Snarska