SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
3 777 088 Kč
(89 931 Kč / m²)
Prodej
2+1
42 m²
Kameralna, Warszawa

místnosti2+1
plocha42 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Szukasz komfortowego mieszkania w Warszawie? Mieszkanie o powierzchni 42 m² z 1969 roku znajduje się na pierwszym piętrze w bloku z windą. Posiada bal...

Podlaží:
1. podlaží z 5
Stáří nabídky: 16 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Kameralna, Warszawa
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

LECH NIERUCHOMOŚCI

Renata Snarska