SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
9 008 342 Kč
(96 864 Kč / m²)
Prodej
4+1
93 m²
Gumińska, Warszawa

místnosti4+1
plocha93 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénNe
terasaNe

Popis

W ofercie inwestycji mieszkania 1,2,3,4,5-pokojowe.
Mieszkania w metrażach 29.84m2 – 132,8m2.
Wola, to nowoczesna i samowystarczalna dzielnica Warszaw...

Podlaží:
3. podlaží z 11
Stáří nabídky: 33 dní
Aktualizováno: 33 dní

Lokalita

Gumińska, Warszawa
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ŁADA Nieruchomości ŁADA NIERUCHOMOŚCI

Aldona Łada