SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
6 981 688 Kč
(102 672 Kč / m²)
Prodej
2+1
68 m²
Górczewska, Warszawa

místnosti2+1
plocha68 m²
koupelny1

Łukasz Janowiecki
tel. 602 101 602
2-pokojowe mieszkanie z garderobą Kolonia Wawelberga, Wola
Mieszkanie w bardzo dobrym stanie wizualn...

Podlaží:
3. podlaží z 4
Stáří nabídky: 32 dní
Aktualizováno: 30 dní

Lokalita

Górczewska, Warszawa
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

SDP Nieruchomości

Łukasz Janowiecki