SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
6 583 976 Kč
(95 420 Kč / m²)
Prodej
3+1
69 m²
Targowa, Warszawa

místnosti3+1
plocha69 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na 1. piętrze w kameralnym, zamkniętym i strzeżonym osiedlu przy ul. Targowej 33B na warszawski...

Podlaží:
1. podlaží z 6
Stáří nabídky: 130 dní
Aktualizováno: 9 dní

Lokalita

Targowa, Warszawa
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

HOMFI SP. Z O.O.

Magdalena Kubicka