SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
802 321 Kč
(21 684 Kč / m²)
Prodej
1+1
37 m²
Wałbrzych

místnosti1+1
plocha37 m²
koupelny1

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ NIE SZUKAJ DALEJ 
Do sprzedania mieszkanie ok. 37,60m² na Białym Kamieniu w Wałbrzychu, Blisko miejscowości ...

Ostatní
Stáří nabídky: 150 dní
Aktualizováno: 73 dní

Lokalita

Wałbrzych
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

NIERUCHOMOSCI OSIECKA

Magdalena Pilarska-Osiecka