SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
1 775 328 Kč
(26 497 Kč / m²)
Prodej
3+1
67 m²
Armii Krajowej, Wałbrzych

místnosti3+1
plocha67 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénNe
terasaNe

Popis

Witam serdecznie,
Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni użytkowej okoł 67 m² w Wałbrzychu na Szczawienku.

Ostatní
Stáří nabídky: 388 dní
Aktualizováno: 387 dní

Lokalita

Armii Krajowej, Wałbrzych
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

NIERUCHOMOSCI OSIECKA

Magdalena Pilarska-Osiecka