SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
3 373 433 Kč
(74 965 Kč / m²)
Prodej
2+1
45 m²
Konrada Grasera, Toruń

místnosti2+1
plocha45 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie na prestiżowym osiedlu Sosnowe Zacisze na toruńskim Jarze — inwestycji wyróżniającej się elegancką archi...

Podlaží:
2. podlaží z 3
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Konrada Grasera, Toruń
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

HOMFI SP. Z O.O.

Afrodyta Prawucka