SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
2 861 069 Kč
(42 075 Kč / m²)
Prodej
3+1
68 m²
Dobrzyńska, Toruń

místnosti3+1
plocha68 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Mieszkanie 3-pokojowe w centrum Torunia – kameralna kamienica Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne i bardzo jasne mieszkanie położone przy ul. Dobrzy...

Podlaží:
1. podlaží z 2
Stáří nabídky: 116 dní
Aktualizováno: 5 dní

Lokalita

Dobrzyńska, Toruń
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

HOMFI SP. Z O.O.

Kacper Jankowski