SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
1 945 966 Kč
(22 367 Kč / m²)
Prodej
3+1
87 m²
Piaskowa, Tczew

místnosti3+1
plocha87 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénNe
terasaNe

Popis

Przestronne mieszkanie 77,7 m² z balkonem i piwnicą - centrum Tczewa, ul. Piaskowa - NOWA NIŻSZA CENA 340tyś złNa sprzedaż oferujemy jasne i funkcjona...

Podlaží:
2. podlaží z 3
Stáří nabídky: 460 dní
Aktualizováno: 37 dní

Lokalita

Piaskowa, Tczew
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

NIERUCHOMOSCI APARTAMENT

Renata Mielewczyk