SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
1 825 593 Kč
(70 215 Kč / m²)
Prodej
2+1
26 m²
Tarnów

místnosti2+1
plocha26 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Na sprzedaż oferujemy klimatyczne, 2-pokojowe mieszkanie o wyjątkowym charakterze, o powierzchni 26,68 m², położone na wysokim parterze kompleksowo od...

Parametry

Vygenerováno z AI

Sprchový koutKuchyňské spotřebičePračkaPo rekonstrukci

Parametry

Vlastnictví:
Ostatní
Stav:
Ostatní
Typ vytápění:
Ostatní
Stáří nabídky: 7 dní
Aktualizováno: 7 dní

Lokalita

Tarnów
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Budomos

Monika Krupa