SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
2 779 573 Kč
(61 768 Kč / m²)
Prodej
2+1
45 m²
Plac Lotników, Szczecin

místnosti2+1
plocha45 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 45,57 m², położone na parterze zadbanego, przedwojennego budynku z 1931 roku, w jednej z najbardziej pr...

Plynové
Stáří nabídky: 5 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Plac Lotników, Szczecin
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

HOME - estate

Aleksandra Riemer