Výpis nabídek
13
13
13
3 424 623 Kč
(54 359 Kč / m²)
Prodej
4+1
63 m²
Seledynowa, Szczecin
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
4+1
plocha
63 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Szukasz miejsca, które łączy wygodę życia w mieście z bliskością natury? Ta oferta zdecydowanie zasługuje na uwagę.
Na sprzedaż przestronne, funkcjo...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Družstevní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Typ vytápění:
Ústřední dálkové
Podlaží:
3. podlaží z 4
Stáří nabídky:
8 dní
Aktualizováno:
1 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Seledynowa, Szczecin
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.