SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
3 833 947 Kč
(49 792 Kč / m²)
Prodej
4+1
77 m²
Leszczynowa, Szczecin

místnosti4+1
plocha77 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Rodzinny komfort w Szczecinie Zdroje – 4 pokoje, 78 m2, balkon z widokiem na Puszczę Bukową. Odkryj komfort rodzinnego mieszkania na 4. piętrze ,w spo...

Podlaží:
4. podlaží z 4
Stáří nabídky: 14 dní
Aktualizováno: 13 dní

Lokalita

Leszczynowa, Szczecin
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ASPECT

Małgorzata Baumgart