SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
2 510 271 Kč
(44 826 Kč / m²)
Prodej
2+1
56 m²
Adama Mickiewicza, Szczecin

místnosti2+1
plocha56 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénAno
terasaNe

Popis

Rezerwacja do 31 maja 2026. Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 56m2 na wysokim parterze w 2 piętrowym bloku z 1950r Pogodno. Lokal jest w stanie do ...

Zařízený
Stáří nabídky: 31 dní
Aktualizováno: 31 dní

Lokalita

Adama Mickiewicza, Szczecin
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

PRONOVO Kordus

Piotr Kordus