Výpis nabídek
15
15
15
2 490 556 Kč
(67 312 Kč / m²)
Prodej
1+1
37 m²
Kościelna, Szczecin
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
1+1
plocha
37 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Na sprzedaż świeżo wykończone mieszkanie w nowoczesnym standardzie, położone na parterze nowego bloku z 2024 roku.
Lokal o powierzchni 37 m² posiad...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Typ vytápění:
Plynové
Stáří nabídky:
322 dní
Aktualizováno:
281 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Kościelna, Szczecin
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.