SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
11 164 563 Kč
(171 763 Kč / m²)
Prodej
2+1
65 m²
Świnoujście

místnosti2+1
plocha65 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stav
suterénAno
terasaNe

Popis

Atrakcyjny apartament w sercu nadmorskiej dzielnicy Świnoujścia.
Blisko do wszystkich atrakcji tego popularnego kurortu.
Do promenady zaledwie ok. 100...

Podlaží:
3. podlaží z 4
Stáří nabídky: 53 dní
Aktualizováno: 17 dní

Lokalita

Świnoujście
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

MIKULSKI NIERUCHOMOSCI

Krzysztof Nowak