SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
3 949 065 Kč
(62 684 Kč / m²)
Prodej
3+1
63 m²
Kolejowa, Świdnica

místnosti3+1
plocha63 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénNe
terasaNe

Popis

WOMBAT NIERUCHOMOŚCI prezentuje 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i widokiem na zieleń | 63,5 m² | 2 miejsca w garażu | Świdnica Na sprzedaż now...

Zařízený
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Kolejowa, Świdnica
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Wombat Nieruchomości

Monika Muzyk - Wombat Nieruchomości