SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
2 632 516 Kč
(42 460 Kč / m²)
Prodej
3+1
62 m²
Stargard

místnosti3+1
plocha62 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénAno
terasaNe

Popis

Na sprzedaż jasne i ustawne 3-pokojowe mieszkanie o pow.62,3m na 4 piętrze, które łączy komfort przestrzeni z doskonałą lokalizacją. To idealna propo...

Podlaží:
4. podlaží z 4
Stáří nabídky: 1 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Stargard
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

MIKULSKI NIERUCHOMOSCI

Monika Strzelecka