SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
1 889 388 Kč
(44 985 Kč / m²)
Prodej
2+1
42 m²
Księcia Barnima I, Stargard

místnosti2+1
plocha42 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénNe
terasaNe

Popis

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe na drugim piętrze niskiego domu wielorodzinnego w centrum Stargardu z ogródkiem.
Lokal o powierzchni 42,84 m2 składa...

Podlaží:
2. podlaží z 2
Stáří nabídky: 19 dní
Aktualizováno: 19 dní

Lokalita

Księcia Barnima I, Stargard
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

MIKULSKI NIERUCHOMOSCI

Katarzyna Słomka