SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
2 577 954 Kč
(50 548 Kč / m²)
Prodej
2+1
51 m²
Ostrogórska, Sosnowiec

místnosti2+1
plocha51 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

* kupując swoje pierwsze mieszkanie nie zapłacisz Podatku PCC 2% w tym przypadku będzie to oszczędność 8996,74 zł (potwierdź czy spełniasz warunki u a...

Ústřední dálkové
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Ostrogórska, Sosnowiec
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

HOME - estate

Roman Wojciechowski