SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
8 238 875 Kč
(112 861 Kč / m²)
Prodej
3+1
73 m²
Aleja Niepodległości, Sopot

místnosti3+1
plocha73 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénNe
terasaNe

Popis

Oferujemy na sprzedaż duże bardzo jasne, dwustronne mieszkanie 3-pokojowe z ekspozycją zachodnią. Lokal usytuowany jest na 3 piętrze (poddaszu) w 3 pi...

Ostatní
Stáří nabídky: 95 dní
Aktualizováno: 94 dní

Lokalita

Aleja Niepodległości, Sopot
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ALB ALEKSANDER ŁYCZKOWSKI

Aleksander Łyczkowski