SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
3 141 851 Kč
(46 204 Kč / m²)
Prodej
3+1
68 m²
Aleja 3-go Maja, Słupsk

místnosti3+1
plocha68 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénAno
terasaNe

Popis

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, prywatnym miejscem parkingowym i wyposażeniem w cenie | Słupsk, ul. 3-go maja Na sprzedaż komfortowe, d...

Podlaží:
1. podlaží z 3
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Aleja 3-go Maja, Słupsk
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Gryf Nieruchomości Słupskie

Przemysław Pryzwan