SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
3 309 291 Kč
(75 211 Kč / m²)
Prodej
2+1
44 m²
Lubelska, Rzeszów

místnosti2+1
plocha44 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,63 m2 z loggią. Mieszkanie jest wolne od zaraz. N...

Podlaží:
3. podlaží z 8
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Lubelska, Rzeszów
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

GJ Partners s.c.

Gabriela Mucha