SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
2 376 048 Kč
(64 218 Kč / m²)
Prodej
2+1
37 m²
Bałtycka, Rzeszów

místnosti2+1
plocha37 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim - na sprzedaż, zlokalizowane przy ul. Bałtyckiej w Rzeszo...

Podlaží:
3. podlaží z 7
Stáří nabídky: 8 dní
Aktualizováno: 5 dní

Lokalita

Bałtycka, Rzeszów
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

GJ Partners s.c.

Marcin Jarosz