SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
3 363 615 Kč
(64 685 Kč / m²)
Prodej
3+1
52 m²
Podwisłocze, Rzeszów

místnosti3+1
plocha52 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje przestronne, trzypokojowe mieszkanie z loggią, usytuowane w wysokim bloku z windą, w atrakcyjnej lokali...

Podlaží:
10. podlaží z 10
Stáří nabídky: 24 dní
Aktualizováno: 18 dní

Lokalita

Podwisłocze, Rzeszów
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

GJ Partners s.c.

Krystian Kowal