SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
3 867 871 Kč
(53 720 Kč / m²)
Prodej
4+1
72 m²
Architektów, Rzeszów

místnosti4+1
plocha72 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane w nowoczesnym budynku z windą oraz garażem...

Podlaží:
7. podlaží z 7
Stáří nabídky: 44 dní
Aktualizováno: 43 dní

Lokalita

Architektów, Rzeszów
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

GJ Partners s.c.

Krystian Kowal