Výpis nabídek
7
7
7
3 425 176 Kč
(69 902 Kč / m²)
Prodej
2+1
49 m²
Architektów, Rzeszów
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
2+1
plocha
49 m²
koupelny
• nowoczesne budownictwo
• 2 piętro – komfortowe i wygodne
• funkcjonalny układ 2 pokoi
• mieszkanie po odświeżeniu – gotowe ...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Typ vytápění:
Ústřední dálkové
Podlaží:
2. podlaží z 7
Stáří nabídky:
47 dní
Aktualizováno:
16 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Architektów, Rzeszów
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.