SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
2 313 249 Kč
(39 884 Kč / m²)
Prodej
4+1
58 m²
3 Maja, Rypin

místnosti4+1
plocha58 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénNe
terasaNe

Popis

Mieszkanie 58,16 mkw, 3 pokoje, ogródek 107 mkw.Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 58,16 mkw z ogródkiem ok. 107 mkw, położone na parter...

Ostatní
Stáří nabídky: 4 dní
Aktualizováno: 4 dní

Lokalita

3 Maja, Rypin
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

NIERUCHOMOSCI APARTAMENT

Tomasz Wrzesiński