SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
1 989 839 Kč
(43 257 Kč / m²)
Prodej
3+1
46 m²
Warszawska, Rypin

místnosti3+1
plocha46 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénNe
terasaNe

Popis

Mieszkanie 46,36 mkw, 3 pokoje, balkon.Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,36 mkw z balkonem 10,94 mkw z wyjściem z salonu,...

Podlaží:
1. podlaží z 3
Stáří nabídky: 4 dní
Aktualizováno: 4 dní

Lokalita

Warszawska, Rypin
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

NIERUCHOMOSCI APARTAMENT

Tomasz Wrzesiński