SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
4 321 710 Kč
(49 675 Kč / m²)
Prodej
2+1
87 m²
Obwodowa, Reda

místnosti2+1
plocha87 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénNe
terasaNe

Popis

Oferuję na sprzedaż niepowtarzalną inwestycję w Centrum Redy. Zamieszkaj na osiedlu w nowoczesnej i kameralnej inwestycji stworzonej z myślą o Twoim k...

Podlaží:
1. podlaží z 1
Stáří nabídky: 240 dní
Aktualizováno: 21 dní

Lokalita

Obwodowa, Reda
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI

Piotr Kapałczyński