SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
3 691 245 Kč
(61 521 Kč / m²)
Prodej
2+1
60 m²
Listopadowa, Radom

místnosti2+1
plocha60 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Na sprzedaż wyjątkowe, 60-metrowe mieszkanie klasy premium, zlokalizowane na nowoczesnym i prestiżowym osiedlu Idea przy ul. Listopadowej w Radomiu. ...

Ústřední dálkové
Stáří nabídky: 101 dní
Aktualizováno: 36 dní

Lokalita

Listopadowa, Radom
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

HOMFI SP. Z O.O.

Aleksandra Jastrzębska