SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
2 658 943 Kč
(36 930 Kč / m²)
Prodej
2+1
72 m²
Franciszkańska, Przemyśl

místnosti2+1
plocha72 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénNe
terasaNe

Popis

Oferuję do sprzedania nietuzinkowe mieszkanie w centrum przy ul. Franciszkańskiej w Przemyślu. Mieszkanie ma powierzchnie 72 m2 i znajduje się na 2 pi...

Podlaží:
2. podlaží z 2
Stáří nabídky: 98 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Franciszkańska, Przemyśl
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Agencja nieruchomości "POLSKIE MIESZKANIE"

Robert - Agencja nieruchomości "Polskie mieszkanie"