SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
3 256 399 Kč
(72 364 Kč / m²)
Prodej
2+1
45 m²
Miernicza, Pruszków

místnosti2+1
plocha45 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Prezentowana nieruchomość to mieszkanie o powierzchni 45,49m2. Składa się z: - salonu z aneksem kuchennym 22,61m2, - sypialni 13,46m2, - łazienki 4,85...

Podlaží:
1. podlaží z 2
Stáří nabídky: 7 dní
Aktualizováno: 7 dní

Lokalita

Miernicza, Pruszków
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Trident House

Emilia Osińska