SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
2 910 458 Kč
(67 685 Kč / m²)
Prodej
1+1
43 m²
Naramowicka, Poznań

místnosti1+1
plocha43 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Oferujemy na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 43,70 m². Lokal znajduje się w prestiżowej inwestycji na Winogradach, w jednej z najbardziej...

Ústřední dálkové
Stáří nabídky: 30 dní
Aktualizováno: 29 dní

Lokalita

Naramowicka, Poznań
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

HOME - estate

Ewa Korbus