SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
3 206 234 Kč
(59 375 Kč / m²)
Prodej
2+1
54 m²
Kolejowa, Poznań

místnosti2+1
plocha54 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone w sercu poznańskiego Łazarza. Lokal dostępny „od zaraz”, idealny dla osób szukających gotoweg...

Podlaží:
2. podlaží z 3
Stáří nabídky: 179 dní
Aktualizováno: 5 dní

Lokalita

Kolejowa, Poznań
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

HOMFI SP. Z O.O.

Weronika Marcinek