SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
2 284 991 Kč
(32 183 Kč / m²)
Prodej
3+1
71 m²
Kalina, Piła

místnosti3+1
plocha71 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénAno
terasaAno

Popis

MIESZKANIE 3-POKOJOWE o pow. 70,90 2 z dużym ogrodem Piła - Kalina Lokalizacja: Piła - Kalina Powierzchnia: 70,90 m² Cena: [Proszę podać cenę] Zapras...

Ostatní
Stáří nabídky: 7 dní
Aktualizováno: 7 dní

Lokalita

Kalina, Piła
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

FURMAN24

Ela Kwiatkowska