Výpis nabídek
6
6
6
1 540 137 Kč
(38 503 Kč / m²)
Prodej
2+1
40 m²
Wojciecha Kossaka, Piła
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
2+1
plocha
40 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Mieszkanie 2 pokoje, 2 piętro, gotowe do zamieszkaniaPrzytulne 2-pokojowe mieszkanie 40,58 m² w Pile - komfort i funkcjonalnośćNa sprzedaż wyjątkowo z...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Podlaží:
2. podlaží z 4
Stáří nabídky:
27 dní
Aktualizováno:
27 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Wojciecha Kossaka, Piła
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.