SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
2 779 468 Kč
(57 906 Kč / m²)
Prodej
2+1
48 m²
Skautów Opolskich, Opole

místnosti2+1
plocha48 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania o powierzchni 48,85m2 znajdującego się na ul. Skautów Opolskich.

Podlaží:
9. podlaží z 10
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Skautów Opolskich, Opole
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

HOME - estate

Magdalena Piekarczyk