SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
2 405 283 Kč
(70 744 Kč / m²)
Prodej
2+1
34 m²
Podhalańska, Nowy Targ

místnosti2+1
plocha34 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénAno
terasaNe

Popis

Do sprzedania przytulne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34m2. + duży balkon i piwnica. Pierwsze piętro. Nowy Targ, ul. Podhalańska.

Podlaží:
1. podlaží z 4
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Podhalańska, Nowy Targ
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

InCentro Nieruchomości

Bartek Niesłuchowski