SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
1 938 455 Kč
(51 012 Kč / m²)
Prodej
2+1
38 m²
Rynek, Nowy Sącz

místnosti2+1
plocha38 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénAno
terasaNe

Popis

Biuro Nieruchomości Imperium zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego w Nowym Sączu 38,8 m2 na oś Millenium. Mieszkanie znajduję się...

Zařízený
Stáří nabídky: 50 dní
Aktualizováno: 49 dní

Lokalita

Rynek, Nowy Sącz
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Imperium

Magdalena Ojrzanowska