SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
2 834 081 Kč
(42 300 Kč / m²)
Prodej
4+1
67 m²
Romualda Traugutta, Nowy Sącz

místnosti4+1
plocha67 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,52 m² z dwoma słonecznymi balkonami oraz dużą, 12 m2 piwnicą, położone w dzielnicy Gor...

Podlaží:
4. podlaží z 4
Stáří nabídky: 77 dní
Aktualizováno: 10 dní

Lokalita

Romualda Traugutta, Nowy Sącz
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

HOMFI SP. Z O.O.

Jan Kuruc