SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
2 624 634 Kč
(35 954 Kč / m²)
Prodej
4+1
73 m²
Jagiellońska, Malbork

místnosti4+1
plocha73 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénNe
terasaNe

Popis

4 pokoje | 2 balkony | 73 m² | Malbork - ul. Jagiellońska Cena: 459 000 złNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 73 m² z piwnicą 4,4 m², po...

Podlaží:
3. podlaží z 4
Stáří nabídky: 4 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Jagiellońska, Malbork
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

NIERUCHOMOSCI APARTAMENT

Adrianna Grabowska