SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
2 568 485 Kč
(64 212 Kč / m²)
Prodej
2+1
40 m²
Kazimierza Dulęby, Lublin

místnosti2+1
plocha40 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stav
suterénNe
terasaNe

Popis

Na sprzedaż: Nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim w Lublinie w dzielnicy Bronowice na osiedlu Maki.

Lokalizacja: Lublin, dzielnica Bronowi...

Ostatní
Stáří nabídky: 271 dní
Aktualizováno: 271 dní

Lokalita

Kazimierza Dulęby, Lublin
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Biuro Nieruchomości KWADRAT

Rafał Grzegorczyk