SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
2 550 234 Kč
(44 741 Kč / m²)
Prodej
2+1
57 m²
Świętego Jerzego, Łódź

místnosti2+1
plocha57 m²
koupelny1

Robert Szeidl
tel.: 602 101 602
Na sprzedaż oferujemy przestronne, wyremontowane, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,6 m. Zlokaliz...

Podlaží:
3. podlaží z 4
Stáří nabídky: 35 dní
Aktualizováno: 33 dní

Lokalita

Świętego Jerzego, Łódź
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

SDP Nieruchomości

Robert Szeidl