SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
1 708 667 Kč
(50 255 Kč / m²)
Prodej
1+1
34 m²
Julii, Łódź

místnosti1+1
plocha34 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénNe
terasaNe

Popis

Kawalerka o powierzchni 34,14 m² na trzecim, ostatnim piętrze bloku z 1999 roku — kompaktowe, praktyczne mieszkanie z jasną kuchnią (7,83 m²) otwartą ...

Podlaží:
3. podlaží z 3
Stáří nabídky: 54 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Julii, Łódź
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

SEMPRE

Marek Janczyk