SUPA24
Obývací pokoj; dřevěná podlaha, přirozené světlo, moderní styl
6 003 815 Kč
(71 474 Kč / m²)
Prodej
4+1
84 m²
Platanowa, Łódź

místnosti4+1
plocha84 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénNe
terasaNe

Popis

Poszukujesz mieszkania z ogrodem, które daje poczucie własnego domu?
Ta oferta jest dla Ciebie!Na sprzedaż 4-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o powie...

Podlaží:
1. podlaží z 1
Stáří nabídky: 93 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Platanowa, Łódź
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

SEMPRE

Bartosz Wojdalski