Výpis nabídek
11
11
11
1 661 752 Kč
(29 154 Kč / m²)
Prodej
2+1
57 m²
Rzemieślnicza, Legnica
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
2+1
plocha
57 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Nieruchomości ApartamentAgnieszka Nigbartel. 452 515 132 Mieszkanie 2 pokoje Legnica Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Podlaží:
4. podlaží z 5
Stáří nabídky:
16 dní
Aktualizováno:
16 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Rzemieślnicza, Legnica
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.